تخفیف ویژه ثبت نام در دوره شفای روابط عاطفی
10 – 13  شهریور ماه : چهل درصد تخفیف معادل 600 هزارتومان

 

10 ساعت کارگاه حضوری

نیم ساعت مشاوره خصوصی

تحلیل فیلم دوره

تحلیل و ارزیابی تست ها

شفای روابط عاطفی امروزمان ارتباط تنگاتنگی با گذشته مان دارد.

هرکدام از ما در بستر یک خانواده بزرگ شدیم یک سبک تربیتی داشتیم. پیامهایی را از طرف والدین مان دریافت کردیم و نسبت به این پیام هایی که دریافت کردیم خودمان رویکردهای متفاوتی را پیش گرفتیم یا شبیه پدر و مادرمان شدیم یا برعکس آنها و یا کلاً از برقراری ارتباط در شاکله خانواده ازدواج و همسرداری فرار کردیم .

کسی که امروز در یک رابطه دچار مشکل شده اولین اثرش را می توانیم درگذشته  او دنبال کنیم و ریشه این رفتار را در درون خودش بیابیم. اما کمتر پیش می آید که چنین اتفاقی بیفتد، همه به دنبال مشکل در امروز می‌گردند و مقصر رو آدم رو به رویشان می‌دانند.

بسیار دیده ایم که فردی نزد مشاور و می گوید : « همسر من چرا اینطوریه دکتر؟ یه راه حل بگو که من اونو انجام بدم عجی مجی لاترجی شوهرم عوض بشه، زنم عوض بشه ! »

نگاه ما الان روی این هست که مشکل اینجاست، امروزه . در صورتی که ریشه مشکل ممکنه در گذشته من و گذشته همسرم باشه پیام‌هایی که من در تربیتم  دریافت کردم با پیام‌های که همسرم در تربیتش دریافت کرده متفاوت بوده.

اصلاً خیلی وقت‌ها ما بر اساس همان پیام‌هایی که دریافت کردیم می گردیم یه کسی را پیدا می کنیم به عنوان همسر انتخاب می کنیم.

اصلاً مدل انتخاب کردن مون وابسته به اثراتی هست که در درون خودمون بوده، و اشکال از این آدم بیرونی نیست این همسر من از اول همین بوده من نتونستم درست ببینم و بفهممتعداد جلسه 2 جلسه
کل ساعت کارگاه 10 ساعت
پرسش و پاسخ دارد
1,500,000 تومان – خرید

همین الان در این کارگاه ثبت نام کنید

1,500,000 تومان

جهت عضویت در دوره مبلغ کیف پول شما به مقدار 1500000 تومان کمتر است
1,500,000 تومان – خرید

همین الان در این دوره ثبت نام کنید

1,500,000 تومان

جهت عضویت در دوره مبلغ کیف پول شما به مقدار 1500000 تومان کمتر است
تیزر معرفی دوره


در این دوره چه مباحثی مطرح می شود؟

گالری تصاویر